Про мене

Привіт!

Мене звати Юля, і раніше мені здавалося, що обидві руки в мене ліві і різна творчість – це не для мене. Може тому, що будь-який мій попередній досвід рукоділля відразу не приніс бажаних плодів?

Коли моїй першій донечці, Катрусі, було лише кілька місяців, мені захотілося вислати новорічні листівки друзям та родичам. Я пішла в магазин з товарами для творчості і залишила там всі гроші. Листівки не були аж такі, як мені хотілося, тому потім я прийшла в магазин ще, і ще, тоді почала трохи спілкуватися з іншими рукодільницями, читати і цікавитись різними техніками-матеріалами-стилями, і пробувати втілювати це все. І виявилось, що права рука в мене все-таки є!!!

Зараз у мене три донечки, і бажання творити та експериментувати не пройшло. Більше того, воно переросло в дуже сильну залежність, що аж довелося створювати блог і писати в ньому. Щоб хвалитися і ділитися, так :)

В процесі писання сформувалося три основні рубрики, це:

*рукоділля, де я переважно хвалюся натвореним
*кіновідгуки, де я ділюся своїми враженнями про переглянуте кіно або мультики
*рецепти, де я викладаю перевірені мною (і деякі дуже неодноразово) рецепти різної смакоти. зараз це переважно випічка, але хто його зна, може колись це переросте в потужну кулінарну книгу з кількома розділами?

Сподіваюся, різні мітки допоможуть Вам знайти те, що Ви шукаєте. Якщо ні - запитайте в коментарях, чи пишіть на thehrobak@gmail.com, і я допоможу. Чесно-чесно.

А починалося все тут :) 

Немає коментарів:

Дописати коментар