субота, 3 січня 2015 р.

три непоказані набори для творчості і про_кіно

Почну про кіно. Я небагато дивилася останнім часом, бо не сильно мала час. А потім навіть змусила себе почати отой останній (тобто, крайній )))) сезон Гри престолів, але після перегляду першої серії зависла. Надзвичайно цікаве кіно, дуже гарно зняте, кльові актори, хитро заплетений сюжет. Дивитися реально цікаво. Але. Перше, що мене гнітить - сцени насильства, які жорстокі і дуже яскраво змальовані. Вони реально мені потім перед очима стоять, і я не впевнена, що мені цього хочеться.  І друге - Джордж Мартін, сценарист, він ще не дописав до кінця :) Тобто він, кажуть, сам не знає коли допише і як. І це мене трохи бісить, бо кінця-краю не видно, а я так не люблю. Ну і я навіть сказала про це Василю, а він взяв і на днях заявив мені що вбили Джофрі. Ну, почав дивитися далі без мене. Блін, вбили Джофрі!!!

А вчора ми подивилися кльове кіно під назвою Останній діамант. Там про сплановане та здійснене пограбування, в центрі уваги - дорожезний діамант. А, і трохи про любов, зовсім мало )) Десь з середини то кіно робиться капець напружене і не відпускає до кінця. Я вважаю - варто дивитися однозначно, якщо ви таке любите ;)

І про набори для творчості. Було темно, і фотографій хороших майже нема, хник. Тому вони будуть такі собі, бо як каже Василь "нема світла = нема фотографій". Але покажу все одно :)Отже, в першому наборі були заготовки для 20ти листівок та 10 конвертів, і багато-багато різних прикрашалок. Ось такий він був:


Два інші були для братика та сестрички, і там в кожному було по 10 листівок та 5 конвертів, а також набір для створення гірлянди/іграшок на ялинку.

Для дівчинки:
І для хлопчика:


А так виглядає набір для створення гірлянди, або окремих іграшок: великі висічки сніжинки та ялинки, кожна має дірочку, та шнур. Ну а в коробці вже є різні прикрашалки, багато. Отже треба кожну таку ялинку/сніжинку прикрасити, попричіпляти туди шнурочки, і або розвішати все на один довгий шнур, або кожну окремо. Або не розвішувати, а дарувати ;)


До речі, такий набір я можу зробити окремо, щоб був тільки іграшково-гірляндовий. Треба комусь?

Немає коментарів:

Дописати коментар